1 / 11
Kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid
140.000 €
31.08.2022 08:32

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

115 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

295 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid.

Kukјata e 115m2 so podrum i prizemje.

Podrumot e 25m2 i ima 2 podrumski prostorii,a prizemjeto ima 90m2 i go ima sledniov raspored:

-dnevna soba so trpezarija
-kujna
-3 spalni sobi
-toalet
-terasa

Apartmanot od 40m2, se naogјa vo posebna gradba i go ima sledniov raspored:

-dnevna soba so trpezarija
-kujna
-spalna soba
-toalet

Vkupnata površina na parcelata iznesuva 427m2, a dvornata površina iznesuva 295m2.

Cena: 140 000 evra.

Može i so zamena za stan od 40m2-50m2.

https://miloshevski.mk/

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955

Šifra: 0119521

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

KUKJA OD 250m2 NA GLAVEN PAT VO RADISHANI

250000 €

Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce

120000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам