1 / 12
OFF ROAD HIGH PERFORMANCE AIR FILTER
1.300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.04.2021 19:43

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

SX-EXC

OFF ROAD HIGH PERFORMANCE AIR FILTER имаме на лагер за сите модели на КРОСС -ЕНДУРО мотори
YAMAHA YZ WR, HONDA CR CR-F, KAWASAKI KX, KLX, KX-F, SUZUKI RM, RM-Z, DR-Z, KTM SX, EXC, SX-F, HUSQVARNA, HUSABERG

- Dual layer foam 100% flameproof
- 49 models available
- High air flow
- Improved filtration
- Easy clean
- Perfect motor performance

Имаме на лагер, Може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk

достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

http://motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

FAR - HEADLIGHT YAMAHA YZ-F 125R LEFT SIDE OEM: 5D7H430A0000

4900 МКД

OFF ROAD HIGH PERFORMANCE AIR FILTER

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам