1 / 11
Kukja od 405m2 vo Tetovo
250.000 €
09.11.2021 09:30

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

405 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

313 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava samostojna-semejna kukјa od 405m2 vo Tetovo.
Kukјata raspolaga so podrum - 93m2, prizemje - 104m2, kat -105m2 i potkrovje - 103m2 i gi ima slednite prostorii:
-dnevna soba so trpezarija
-kujna
-spalni sobi
-toaleti
-terasi
Vkupnata površina na parcelata iznesuva 430m2, a dvorot zafakјa površina od 313m2.
Cena: 250.000 evra.
Za povekјe informacii, obratete se na:
Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955
Šifra: 0120121

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja od 253m2+53m2 deloven prostor vo Tetovo

250000 €

Luksuzna kukja od 250m2 vo Bardovci

250000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам