1 / 3
Niva od 4997m2 vo selo Fališe
50 €
28.12.2022 13:25

Тетово / Тетово

Квадратура:

4997 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo selo Fališe.
Nivata ima vkupna površina od 4997m2 so sredni dimenzii 26,5 metri vo širina i 193 metri vo dolžina.
Cena: 50 evra/m2.
Za povekјe informacii, obratete se na:
Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955
Šifra: 0519721

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava parcela vo selo Sarakjino

20 €

MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK

55 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам