СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 175 М2
33.000 €
Цената не е фиксна
09.11.2021 12:15

Битола / Битола

Квадратура:

175 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 175 М2 СО МОЖНОСТ ЗА ГРАДБА ПО ДУП 8.30 М.
ПАРЦЕЛАТА Е ЧИСТА ПО ОДНОС НА СОПСТВЕНИЧКИ ПРАВА И ТОВАРИ.
ЦЕНТРАЛНО ГРАДСКО ПОДРАЧЈЕ 2 РЕОН.

ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 12000 М2 ВО БЛИЗИНА НА МЛИН СТОЈЧЕВ

22800 €

ПАРЦЕЛА НА ПАТОТ ЗА ДИХОВО

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам