1 / 5
Masko zimsko Sako Nov model br.XL org.REPLAY Retro
1 МКД
Цената е фиксна
14.11.2021 13:40

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

XL

Боја:

Кафена

Kako NOVO masko zimsko sako Nov model org Replay retro br.XL
Preubav materijal i model interesna kafeava boja
Mn ubavo stoi i se kombinira

Kupeno e 200 evra

Cena 5000
Namaleno 3000

Prodadeno


Pogore na stranata kaj Site Oglasi mozete da gi poglednete i drugite oglasi od robata sto ja nudime


Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski NOVI brend zimski crni jakni/jakna br.L%%%

1 МКД

Germanska maski/zenski ski pantaloni,polar,rakavci

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам