К2199 ЦЕНТАР СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ГРАДБА
28.000 €
02.12.2021 12:00

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ЦЕНТАР

К2199, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ, ПОДРУМ 34М2, ПРИЗЕМЈЕ 51М2 И ПРВ КАТ 46М2 КОРИСНА ПОВРШИНА, ДВА БАЛКОНИ И МАЛ ДВОР ПОКРАЈ КУЌАТА, СО МОЖНОСТ ЗА ГРАДБА ДО 7,50 ВИСИНА НА ПОСТОЕЧКАТА ОСНОВА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2119,НОВА БИТОЛА, КАРАБИНА, 282М2+300М2 ДВОР

80000 €

К2162,БАИР, РЕНОВ.КУЌА,ПАРНО, 2 СТАНА, 2 ГАРАЖИ

87000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам