1 / 1
Iphone 12 128GB EVROPSKI NOVI - MOBICOM
44.990 МКД
23.11.2021 08:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 12 128gb Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za evropski pazar.
Bez zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Xiaomi Poco M4 Pro 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

11990 МКД

iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

62990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам