1 / 2
Desktop Microphone with Stand - Novi
280 МКД
Со вклучен ДДВ
15.11.2021 11:51

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Desktop Microphone with Stand On/Off M-005 Black

Moznost za on-line kupuvanje i isporaka po posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Panasonic Powerfull On-Ear Headphones - Novi

850 МКД

Pro Gaming Headset LED Light Illuminated Big Headphones-Novi

1490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам