1 / 12
zavaruvanje/tig/ac dc/fronius/telwin
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2022 21:23

Кисела Вода / Скопје

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN plasma cutting sistem telwin ispravna poveke inf na 079 353 307 viber cena 550e

trans tig 2000
FRONIUS DC 200amp
so pistol kako nov extra cena za kes 350e
info na 0038979353307 vib

info na viber 079353307
profesionalen ac dc aparat so ladenje kako nov malko koristen
type/PROWELD 364s/2
COOLING
LINCOLN ELEKTRIC FDB

CEM T150 AC DC tig е машина за заварување е машина за лачно заварување со инфузибилна (волфрам) електрода, под заштита на инертен гас, кој може да работи со или без метал за полнење; тој е погоден за сите видови метал, вклучувајќи алуминиум и неговите легури. info na 079353307 cena 750e

SELCO GENESIS mig/mag odlicen bez mana so vodno ladenje baraj me na vib 079353307 cena 2500e

zavaruvanje✅
#tig✅
#co2✅
#ac dc✅
#PLASMA✅

#FRONIUS✅
#KEMPI✅
#MILER✅
#TELWIN✅

SEKAKOV VID NA PROFESIONALNI APARATI ZA ZAVARUVANJE I DRUGI ELEMENTI INFO NA 079353307 viber ✅


Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

zavaruvanje/tig/ac dc/fronius/telwin

100 €

AC DC CEM/150/ zavaruvanje

700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам