1 / 12
Roletni, kimarnici, zelozini, den i noc, rolo garazni vrati
По Договор
23.10.2022 13:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Roletni Zelozini Komarnici Prilep

Profesionalna izrabotka i montaza na:
- venecijaner, variolajti, den i noc zavesi,
- komarnici, PVC roletni, aluminiumski roletni,
- rolo garazni vrati.

Info: 078 30 44 77
070 308 520

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Rubin
Потврден огласувач
078304477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам