1 / 10
MAZDA 6 2.O DIZEL--140KS--MODEL 2009--189.000 KM-NOVO VOZILO
6.700 €
Цената не е фиксна
09.06.2022 21:08

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MAZDA 6 2.O DIZEL--103KW--140KS--EURO 4
--KLIMATRONIK LADI ODLICNO
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--8X AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKRICNI STAKLA
--MAGLENKI
--ALUMINSKI BANDASI
--HENON SVETLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--BOSE OZVUCHENIE
--SERVISNA ISTORIJA
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!
--EDINSTVENA VO MK!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA CEED 1.4 BENZIN--MODEL 2009--176.500 KM--PERFEKTNA!!!!!

4490 €

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN-PLIN-MODEL 2006-REGISTRIRANA DO 6.2023

2150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам