1 / 5
Se prodavaat parceli vo s. Dolno Sedlarce
30 €
28.12.2022 17:19

Брвеница / Тетово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat parceli vo s. Dolno Sedlarce.

Parcelite imaa vkupna površina od 1000m2 sekoja posebno i istite se naoǵaat vo gradežen reon.

Cena: 30-40 evra.

Za kupuvanje na site parceli odnosno 4000m2 cena po dogovor.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 0521621

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3934m2 VO LESHOK

35 €

Niva od 4997m2 vo selo Fališe

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам