1 / 5
Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce
45 €
04.03.2022 09:44

Брвеница / Тетово

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce.

Parcelata e so vkupna površina od 1500m2 i istata e vo gradežen reon.

Široka e 13m2 i dolga e 151m2.

Cena: 45 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410

Stefani 071/345-955

Šifra: 0515021

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela-niva od 2709m2 vo s.Tearce

8150 €

Se prodava gradežna parcela vo Tetovo

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам