1 / 10
Mercedes-Benz Vito
22.000 €
14.02.2023 12:24

Прилеп / Прилеп

Vito 116 CDI

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
075302702
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes-Benz Vito

22000 €

Volkswagen Caddy Trend 1.6 TDI

7500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам