1 / 1
Germanska zimska brend jakna br.L RIVER ISLAND
1 МКД
08.12.2021 14:50

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Окер

Kako NOVA zimska maska brend jakna River Island br.L.
Mnogu kvalitetna moderna i mn topla
Odozdola so krzno celata
Preubava oker boja mnogu prakticna lesna topla
Donesena od Germanija ovoj model kosta okolu 120 evra
Cena 4000
Namalena 3000.
Denes samo 2500

Prodadena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

ORIGINAL TOMMY HILFIGER

1 МКД

Germanska Brend trenerka br.M NIKE JUVENTUS

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам