1 / 9
Кukјa so bajkovit pogled vo okolinata na Ohrid
70.000 €
28.12.2021 11:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

65 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

105 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava kukјa so bajkovit pogled vo okolinata na Ohrid.

Se naogјa vo mirnoto i izolirano s.Velestovo vo blizina na gradot Ohrid i e idealna za vikend kukјa.

Površinata na kukјata e 65m2 i dvor so površina od 105m2.

Kukјata izobiluva so 2 kata, od koj na prviot kat e:

-studio so kujna i toalet

Na vtoriot kat ima:

-dnevna soba so trpezarija i kujna
-spalna soba
- toalet
-terasa

Cena: 70 000 evra.

https://miloshevski.mk/

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955

Šifra: 0122621

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo selo Brvenica

85000 €

Kukja vo Ohrid od 139m2

155000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам