1 / 12
HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN
3.850 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 21:50

Велес / Велес

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2006

Гориво:

Хибрид

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

EDINSTVENA VO MK UNIKATNA
KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
1.3 I VTEC NAJDOBRIOT JAPONSKI MOTOR HYBRID FUKCIONIRA ODLICNO
MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 4L BENZIN NA 100 KM VO GRAD
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMATRONIK
BORTKOPLUTER
START STOP
ABS.ESP
VTS
IMA
EL NA PROZORI RETROVIZORI
GREACI NA SEDISTA
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

5950 €

CITROEN C4 1.6 I EXCLUSIVE 2012 FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

6450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам