1 / 1
Huawei Honor 50 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM
21.990 МКД
17.12.2021 07:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Honor 50

Боја:

Green

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Huawei Honor 50 5G 6/128GB Black, green. Kamera 108mp. Telefonite se novi neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROPSKI PAZAR. Bez nikakvi zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

43990 МКД

Google Pixel 6 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

59990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам