1 / 6
HITACHI DA 800
400 €
01.01.2022 14:53

Кисела Вода / Скопје

MNOGU RETKO I ODLICNO PARCE EDEN OD NAJDOBTITE CD PLAYER OD HITACHI VRVEN HI END PRIMEROK!!!

Disc format: CD

Digital converter: PCM53JG-V, 16 bit

CD Mechanism: DA-1000

Frequency response: 5Hz to 20kHz

Dynamic range: 95dB

Signal to Noise Ratio: 95dB

Channel separation: 94dB

Total harmonic distortion: 0.003%

Line output: 2.5V

Dimensions: 435 x 110 x 264mm

Weight: 5.9kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

SONY BD S5000ES

300 €

KENWOOD DP2010

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам