1 / 5
ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²
95.000 €
09.03.2023 20:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

238 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Д 95/7
Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворно место 238м².
Куќата се наоѓа во населба Рача (2км до центар на Охрид).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

135000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа продажба

60000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам