1 / 11
Secret Sauce - Premium Tecnosti za Vape i Elektronska Cigara
400 МКД
13.01.2023 00:48

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Премиум Течности за 🚬😙💨,
SECRET SAUCE made in 🇺🇸

Одличен префинет вкус, со гаранција....

😙💨 ➥ Tobacco & Creamy Vanilla👌
😙💨 ➥ Creamy Cigar👌
😙💨 ➥ Watermellon👌
😙💨 ➥ Cranberry&Apple👌
😙💨 ➥ Grape Candy👌

💦 3MG Никотин💦

Цена 🛒 400 ден 60ml

🚛 150 ден достава низ 🇲🇰 до 🏠
☏ 076525123

Moжна е проба на вкусовите на лице место со вашиот Вејп ( треба да ми напоменете ако ја сакате таа опција, и оваа опција не е можна доколку испраќам течности по карго)


Линк кон сите течности http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

TOBACCO American Cowboy Tecnost za elektronska cigara vape

800 МКД

Tobacco 60 ml Tecnosti za elektronski cigari i Vejp

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам