1 / 12
BMW 5 518D 150HP LUXURY LINE
22.600 €
23.11.2022 10:10

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

518

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2016
Марка:
BMW
Модел:
5
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
150HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
175000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
673333
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Греачи на Седишта
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
Auto Hold
Меморија на Седишта
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES-BENZ C-KLASSE T-MODDEL C180D 116HP BLUETEC

19700 €

VOLVO XC60 R-DESIGN 2.0L D4 190HP SPORT

41300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам