1 / 1
ПЛАЦ ДО БЕНЗИСКА ПУМПА ПЕЛАГОНИЈА ПЕТРОЛ
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2021 14:48

Битола / Битола

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 7000м2 НА МАГИСТРАЛНИОТ ПАТ БИТОЛА-ПРИЛЕП, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА БЕНЗИСКАТА ПУМПА ПЕЛАГОНИЈА ПЕТРОЛ(МАСАЛКО).

ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н!!!

ЦЕНА:20евра/м2

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 % ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПЛАН Б БИТОЛА ИЛИ ЗАКАЖЕТЕ НА ТЕЛЕФОН
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦ НИЖОПОЛЕ 500м2

30 €

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам