1 / 12
SCHWARZMULLER MEGA 2015!
14.000 €
15.09.2022 13:39

Битола / Битола

Mnogu dobra sostojba.
XL certifikat,7 gumi (zaedno so rezervnata na 95%),pancir cerada do -25 stepeni.
Mozi i komplet so vlekacot Scania R420 EEV Mega 2010 vo top sostojba.
Mozno e kupuvanje so 50% ucestvo,kamionot ostanuva na slovenska firma se do negovoto isplakanje.

Cena za komplet 36.000eur.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

SCANIA R420 EEV MEGA TOPLINE 2010!

20000 €

SCANIA R580 EURO 6 2014!

46 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам