1 / 11
Se prodava kukja vo Pashino
1 €
09.01.2023 15:10

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja vo Pashino so vkupna vnatresna povrsina 270m2 podelena so dva posebni vleza so komplet nov neupotreben namestaj, se prodava komplet, kukjata e izgradena od najsovremeni materijali so parno na struja.

Povekje informacii na tel. 070-318-320 Vladko
Agencija za nedviznosti Okey Kicevo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja so dukjan zad Arabela

1 €

Nova kuka nad kasarnata vo Kicevo

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам