1 / 1
Panasonic fiksen bezicen telefon
1.400 МКД
02.01.2022 21:14

Скопје Центар / Скопје

Donesen od svajcarija neupotreben
Vo kutija
Crna boja
Prakjam po kargo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung s1🇨🇭🇨🇭

900 МКД

Profesional pegla miostar

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам