1 / 1
Maxpuls udarna bormasina 500w
1.290 МКД
21.08.2022 11:01

Ресен

Состојба на предмет
Нов

🔥👍Elektricni alati na popust po solidni ceni i 12 meseci garancija

📍📍📍Ponudata vazi do 31.01.2022🔥🔥🔥
Redovna cena: 1650 den
Cena so popust:1290 den🔥🔥

500w
2900r/min
13mm
12 meseci garancija i rezervni delovi

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls racen cirkular 1200w za drvo

1999 МКД

Cirkular LAAWA 1300w nov!!

2999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам