1 / 9
GUMI GOODIYEAR 455/40, R22.5
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 00:00

Битола / Битола

Se prodavaat dve GUMI GOODIYEAR 455/40, R22.5 , Odlicna sostojba .
za poveke na tel☎️070817597☎️ Viber/WhatsApp na istiot broj👈.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од: Претпријатие

ВАЛЕНТИН
Ул.Бистра 78а.
Потврден огласувач
070-817-597
Испрати Е-маил до огласувачот

GUMI GOODIYEAR 455/40, R22.5

0 €

SEPI ZA SAF OSOVINI

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам