1 / 9
VW SHARAN 2.0 TDI 140 HP 7 SEDISTA 2011
10.000 €
21.03.2022 10:55

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo super sostojba,registriran do 06/2022 so zelen karton i novi gumi.
Mozna e zamena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

SCANIA R500 V8 EEV 05/2013!

29000 €

SCANIA R580 EURO 6 2014!

45000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам