1 / 9
AC DC CEM/150/ zavaruvanje
700 €
Цената е фиксна
14.06.2022 13:23

Струмица / Струмица

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

CEM T150 AC DC tig е машина за заварување е машина за лачно заварување со инфузибилна (волфрам) електрода, под заштита на инертен гас, кој може да работи со или без метал за полнење; тој е погоден за сите видови метал, вклучувајќи алуминиум и неговите легури. info na 079353307 viber cena 700€

zavaruvanje✅
#tig✅
#co2✅
#ac dc✅
#PLASMA✅

#FRONIUS✅
#KEMPI✅
#MILER✅
#TELWIN✅

SEKAKOV VID NA PROFESIONALNI APARATI ZA ZAVARUVANJE I DRUGI ELEMENTI INFO NA 079353307 viber ✅

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

MASTER MIG TELWIN 300amp odlicen

750 €

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам