1 / 1
Termos so pumic.
300 МКД
10.01.2022 16:52

Скопје Центар / Скопје

Termos so vakum pumic.Tecnosta se isto;uva so pritisok na dugme.0,7 litri.Koristen ispraven.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Термоси и Бокали

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Wireless Link 802.11g 54Mbps

150 МКД

Zvucnici 8 0ma 5W.

251 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам