1 / 3
Ukrasni stomni.
300 МКД
10.01.2022 17:21

Скопје Центар / Скопје

Ukrasni stomni umetnicki dekorirani.ednata e ostetena na vrvot.600 i 500 denari.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Poveketonski davac.

100 МКД

Nokia postar model.

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам