1 / 9
OVOSTARNIK
7 €
17.08.2022 19:14

Охрид / Охрид

Квадратура:

2600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva (ovostarnik)posadena so crecni i mal del drugi ovoski so sistem za navodnuvanje + busotina betonska platforma 6m×5m ima pristapen pat i se naoga vo mesnosta TOPILISTE po patot od G.Lakocerej za EMO Kosel pokraj koselska reka okolu cenata ima prostor za dogovor po viduvanje.cenata e 6 eur m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dame
Потврден огласувач
070304446
Испрати Е-маил до огласувачот

KORPA

4500 €

OVOSTARNIK

7 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам