1 / 2
Top ponuda vo agencija "CHANAK" - 2 kući so lokal!
150.000 €
Цената не е фиксна
29.08.2022 14:15

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

281 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

348 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Pr. Bavča

2 kući so lokal na mirna lokacija vo blizina na market Oaza vo Pr. Bavča.
Stamben prostor od 281 m2, plac od 348 m2 i lokal od 10 m2.

Za poveće informacii 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам