1 / 1
Stara kuća so prekrasen dvor!
32.000 €
Цената не е фиксна
21.01.2022 00:40

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

93 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

32 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Potok

Stara kuća so prekrasen dvor!

RASPORED:
- dnevna soba
- kujna
- trpezarija
- spalna soba 1
- spalna soba 2
- banja
- parking plac

Za poveće informacii na 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

нова ултра луксузна куќа со базен во Бардовци

1 €

EKSKLUZIVNA KUĆA SO UBAVO UREDEN DVOR KAJ KASARNA

269999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам