1 / 6
Balckberry blackbery
2.500 МКД
11.03.2022 20:15

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BlackBerry

Модел:

Blackberry Blackbery 🇨🇭

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Donesen od svajcarija raboti na site mrezi so polnac ide prakjam po kargo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung s1🇨🇭🇨🇭

900 МКД

Balckberry blackbery

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам