1 / 10
Opel Corsa 2011 god 1.2cdti 55kw
3.900 €
06.08.2022 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Corsa 2011 god 1.3 cdti 55kw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

4500 €

Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009 god

4900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам