1 / 3
Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!
57.999 €
Цената не е фиксна
20.01.2022 20:38

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

63 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

/ m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Čapčoo Sokače

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez. Katot ima površina od 63 m2 i potkrovje so ista površina od 63 m2 koe moze da se prenameni vo stanben del.
Katot se prodava kompletno opremen so mebel i tehnika.
RASPORED:
- Kujna
- Trpezarija
- Dnevna soba
- Spalna soba 1
- Spalna soba 2
- Spalna soba 3
- Banja
- Terasa
- Balkon

Za poveće informacii 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

kuca *PALATA* so dva posebni vleza

395000 €

odlicna familijarna kuca za pogolema familija

305000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам