1 / 3
Germanski Nov brend maski zimski kaput/palto br.M %%%
1.200 МКД
Цената е фиксна
04.04.2022 10:43

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Темно сина

Nov Germanski brend kaput palto br.M moze i S
Topol lesen kvaliteten vo sostavot ima volna
Kupen skapo

Cena 2500.
Namalen 2000
denes samo 1200

Pogore na stranata moze da gi vidite i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Maski dolni teget trenerki br.M org.UNDER ARMOUR

900 МКД

Germanski Brend br.L/XL maica/maici/dres Povolno

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам