1 / 8
Web Camera - Novi kompjuterski kameri
450 МКД
Со вклучен ДДВ
28.01.2022 11:17

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон
Plug & Play - работи без инсталационо ЦД
Компатибилна со Windows 7/8/10

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам