1 / 6
ATV PEDA X SUPER 200
2.690 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
30.12.2022 15:28

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2022

Модел:

ATV PEDA X SUPER 200

📌ATV X SUPER 200 📌
💸ЦЕНА: 2590 € 💸
🔘Месечна рата од 61 € ✔
🔘Mожност за плаќање од 6 до 48 месечни рати ❗❗❗
🔘🇮🇹 PEDA MOTOR - ITALY 🇮🇹🔘
👇 Потребни документи за аплицирање:
⚫За вработени во државен јавен сектор:
* Лична карта✔
* Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)✔
⚫За вработени во приватен сектор:
*Лична карта✔
*Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)✔
*M1/M2 образец (копија)✔
*Извод од трансакциона сметка за последните 6 месеци✔
⚫За Пензионери до 72 години :
* Лична карта✔
*Последен чек од пензија✔
➡ Одобрување во тек на истиот ден⬅
⤵ Спецификации за ATV X SUPER 200 ⤵
✅Мотор 200 4-Тактен
✅Уљено ладење
✅Зафатнина на мотор 177 цм3
✅Моќност 10.5 кв.
✅Дигитална шал табла
✅Кочници предни/задни диск/диск
✅Палење електрично
✅Тежина на мотор 214 кг.
💥 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА💥
🔘Обезбеден сервис, резервни и потрошни делови✔
🔘БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА✔
🔘Гратис кацига и ракавици
www.gsgmotors.mk
📞075/420-080
#gsgmotors

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

GSG MOTORS
prilepska 46
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

RKS BENELLI RT 250

1890 €

KING 125cc

1150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам