1 / 8
Samsung blueray dvd 🇨🇭
120 €
30.01.2022 22:46

Скопје Центар / Скопје

Donesen od svajcarija
Raboti vo odlicna sostojba
Ima i stik za wiffi
Prakjam po kargo
Video pred prakjanje kako raboti

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple tastatura

1000 €

Jvc Pojacalo

1800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам