1 / 11
PEUGEOT 308 1.6HDI 100HP
9.700 €
23.11.2022 10:09

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2015
Марка:
PEUGEOT
Модел:
308
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6HDI 100HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
HATCHBACK
Километража:
190000
Надворешна боја:
Сина
Шифра:
198765
9,700 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Централна Брава
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Команди на Волан
CRUISE Control
Клима Уред
Спортски Седишта
LED Пакет
START-STOP Систем
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 07/2015
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE 250D 204HP 4-MATIC 9G-TRONIC SPORT+

35700 €

OPEL ANTARA 2.2CDTI 163HP

9600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам