1 / 6
Kukja od 297m2 vo Kozle
180.000 €
30.08.2022 19:26

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

123 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

297 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja od 297m2 vo mirniot del na Kozle-Skopje.

Se naogja vo slepa ulička i e idealna za semejna kuḱa ili mala zgrada.

Imotot ima dozvola za gradba na prizemje + 2 kata + potkrovje.

Cena: 180 000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410

Stefani 071/345-955

Šifra: 0122021

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja od 230m2 vo Brvenica

125000 €

Kat od kukja vo ohrid

165000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам