1 / 5
sims in the city za ps2 playstation 2 плејстејшн
200 МКД
02.02.2022 00:46

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Sims in the city, igra za playstation 2, ostanati ushte 5 cedinja, 200 denari edno. Novi, ne koristeni. 📞077934188 📞

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS1- PS2 - PS3 игри

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

scart скарт konektor za 3 vleza za uredi

350 МКД

sims in the city za ps2 playstation 2 плејстејшн

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам