1 / 1
Led grealka kalorifer 750w novi!!
2.190 МКД
03.02.2022 09:58

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Redovna cena:2650 den
🔥🔥🔥🔥 xena na popust:2199🔥🔥🔥🔥


Поддесив термостат
LED дисплеј
Два степени на загревање: 750/1500W
Заштита од прегревање

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Led grealka kalorifer 750w novi!!

2190 МКД

Elektricna grealka zidna 2000w novi!

2299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам