1 / 4
30L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje
999 МКД
05.01.2023 12:25

Охрид / Охрид

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други течности.

☑ Максималната брзина на проток до 30L / мин, висока ефикасност.
☑ Материјал: Не'рѓосувачки челик.
☑ Најголема струја на пумпата: 24V.
☑ Безбеден начин за пренесување гориво, масло и други течности.
☑ Исто така, за вода и други инертни течности.
⚠️ Не користете ја пумпата повеќе од 20 минути континуирано.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

30L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

999 МКД

Bezbednosna brava za zastita

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам