1 / 11
Germanska Brend obleka za momce od 12-14 godini
1.000 МКД
Цената е фиксна
02.03.2022 15:48

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Пантолони

Големина:

176

Боја:

Црна

Kako NOVA germanska brend obkeka za momce od 12 -14 godini

Ima farmerki Okaidi,LTB... elek Okaidi,jakna Champion bluza Waikiki.....
Poveke sliki i ceni na viber

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska Brend obleka za momce od 12-14 godini

1000 МКД

Germanski detski org.ADIDAS trenerka/trenerki za 10/12 god.

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам