1 / 12
Prodažba na kompletno opremena samostojna kuća vo s.Brvenica
70.000 €
Цената не е фиксна
09.03.2023 14:37

Брвеница / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

313 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

148 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

s. Brvenica

Prodažba na kompletno opremena samostojna kuća vo s. Brvenica

📏POVRŠINA:
► Parcela 313 m2
• Stanben prostor - 165 m2
• Dvorno mesto - 148 m2

⛳️LOKACIJA: Vo blizina na restoran Ivano

►KAT prizemje

RASPORED:
• Dnevna soba
• Kujna so trpezarija
• Spalna soba
• Banja
• Ostava
• Garaža

► KAT 1

RASPORED:
• Kujna so trpezarija
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Spalna soba 3
• Banja
• Balkon 1
• Balkon 2

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodažba na kuća so ogromen dvor vo s.Tearce

159999 €

Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot!

25999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам